BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kadangi, šiandieną visiškai tingiu daryti anglų namų darbus sugalvojau sukurti kažką kas padėtų tokiais momentais kaip šiandien.

Į šį blogą ketinu dėti viską kas susiję su anime, tai bus anime aprašymai, mano įvertinimai, nuorodos iš kur parsisiųsti ir panašiai. Tikiuosi man pasiseks pritraukti kuo daugiau anime mėgėjų kurie diskutuotu ir domėtųsi anime tematika.

Taigi pradėkime nuo gana seno Tatsuya Egawa darbo “Golden Boy”. Šis anime yra sukurtas pagal tokio pačio pavadinimo Manga ir sulaukė labai didelio dėmesio, kadangi savo pasirodymu praskaidrino daugelio anime fanų nuotaiką, ir netgi labai.

Istorijoje pasakojama apie vaikinuką Kintaroe Oe, kuris išėjęs iš universiteto, prieš tai baigęs visus galimus mokslus ten iškeliavo į Pasaulį ieškoti gyvenimo tiesų, mokytis ir patirti kažką naujo. O kelyje sutinka daug merginu ir padeda joms sunkiomis akimirkomis.

Šį anime sudaro: 6ova, kurios vidutiniškai trunka 20 minučių.

Golden Boy

Mano nuomone, tai vienas iš juokingiausių tokio tipo animiu, kuris ne tik priverčia iš visos širdies pasijuokti, bet ir susimastyti apie gyvenimą.

Žanras: Ecchi, Komedija, Seinen

Jį vertinčiau 9/10

1 balą nuimu tik todėl, kad pagrindinis herojus visada pabėga nuo panelių…

Nuoroda

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras